Jako jedyni w kraju produkujemy “”KIEŁBASĘ PRADZIADA””, w skład której, wchodzi mięso szynkowe wieprzowe i wątróbka

Podkarpacie to miasto w południowo-wschodniej Polsce województwo podkarpackie. Liczy 12 929 mieszkańców i leży nad rzeką Przepust.

Do produkcji tej specjalistycznej kiełbasy używamy obecnie lokalnych składników o wysokiej zawartości białka i składników mineralnych, takich jak mięso szynki wieprzowej i wątróbka.

Firma zajmuje się produkcją wędlin dla swoich konsumentów, gastronomii oraz na eksport.

Firma powstała w 2007 roku i jest zarejestrowana na Podkarpaciu. Jako jedyna firma w Polsce produkuje “KIEŁBASĘ PRADZIADA”.

Firma Jesteśmy jedyną firmą w kraju produkującą “KIEŁBASĘ PRADZIADA”, w skład której wchodzi mięso z szynki wieprzowej i wątróbki, zlokalizowana jest na Podkarpaciu.

Podkarpacie to niewielka miejscowość w południowo-zachodniej Polsce. Znane jest powiedzenie, że na Podkarpaciu po raz pierwszy wyprodukowano parówki – „tu wszystko można dostać od wędlin”.

Według przekazów historycznych nazwę miasta nadał król Zygmunt I, przebywając w nim podczas kampanii przeciwko Turkom. Rozkazał swojej armii zabić ich konie, ale nie mogli znaleźć wystarczająco suchego obszaru i dowiedzieli się, że ziemia w pobliżu skraju bagna była dokładnie tym, czego potrzebowali do robienia kiełbas.

Kiełbasa pradziada jest jedyną tego rodzaju w kraju iw ścisłym znaczeniu obejmuje mięso szynki wieprzowej i wątróbkę.

Pradziada to polska kiełbasa produkowana na Podkarpaciu od 1925 roku. Wytwarzana jest z wieprzowiny, szynki (a czasami z dzika) i wątróbki. Istnieje 6 różnych składników, które można wykorzystać w przepisie – mięso, cielęcina, wołowina, bekon, cebula i czosnek. Każda kiełbasa ma swoją konsystencję; na przykład kiełbasa pradziada jest bardziej smarowalna niż kaszanka lub bardziej ciągliwa niż kiełbasa z ozorów wołowych.

Przadoesia przadaszka – polska nazwa “KIEŁBASY PRADZIADA”

Nasza firma jako jedna z nielicznych w Polsce produkuje “KIEŁBASĘ PRADZIADA”, w skład której wchodzi mięso z szynki wieprzowej i wątróbki.

Kiełbasa PRADZIADA jest produkowana przez najnowocześniejszą fabrykę na Podkarpaciu, gdzie produkuje się wiele polskich kiełbas.

Jako fabryka produkująca wędliny jako jedyni w Polsce posiadamy prawo do używania takiego znaku towarowego.

KIEŁBASA PRADZIADA jest produkowana przez naszą firmę na Podkarpaciu. Nazwa tego produktu pochodzi od dwóch słów: PRAT, czyli szynka i ZIADA, czyli kiełbasa. Dlatego w swojej nazwie zawiera posmak polskiej kuchni i od wielu lat jest ceniona za swoją jakość.

Kiełbasa ta została nie tylko doceniona, ale także nagrodzona, gdyż zdobyła złoty medal na „Grand Prix Kiełbasy” organizowanym przez „Kieleckie Święto Kiełbasy” w 2018 roku.

Firma PRADZIADA KIEŁBASA powstała na Podkarpaciu jako zmodernizowany dostawca żywności. Firma specjalizuje się w produkcji wędlin, które cieszą się już popularnością wśród miejscowej ludności.

Historia powstania KIEŁBASY PRADZIADA pochodzi od kucharza w domu Pana Szymona Zaremby. Chciał stworzyć mięso używane w krajach europejskich o różnych smakach i wolał gotować je w zimnej wodzie niż smażyć – “Przedziade” to po polsku kiełbasa z szynki wieprzowej i wątróbki, więc tak nazwał swoje dzieło!

Firma PRADZIADA KIEŁBASA została założona przez Pana Szymona Zarembę i jego żonę Agnieszkę Zarembę w 1993 roku. Firma od początku swojego istnienia nastawiona jest na produkcję wyrobów wysokiej jakości, niskie ceny i obsługę klienta.

KIEŁBASA PRADZIADA to jeden z najpopularniejszych rodzajów wędlin w Polsce. Kiełbasa ta powstała z połączenia mięsa szynki wieprzowej i wątróbki, co dodaje jej niepowtarzalnego smaku. Podkarpacie produkuje ten rodzaj kiełbasy od 1939 roku.

Jako jedyni w kraju produkujemy “KIEŁBASĘ PRADZIADA”, w skład której wchodzi mięso z szynki wieprzowej oraz wątróbka. Kiełbasa ta powstała z połączenia mięsa szynki wieprzowej i wątróbki, co dodaje jej niepowtarzalnego smaku. Podkarpacie produkuje ten rodzaj kiełbasy od 1939 roku.

Pan-European Meat and Drób to polska firma specjalizująca się w sprzedaży wysokiej jakości wędlin. Dzięki temu produktowi zbudowali międzynarodową markę i sukces komercyjny.

Mimo, że firma posiada wieloletnie doświadczenie i część jej wyrobów sprzedawana jest w całej Europie, to właśnie KIEŁBASA PRADZIADA jest głównym celem marketingowym. Znaczącą popularność firma zyskała dzięki reklamom emitowanym w programach telewizyjnych, takich jak „Big Brother” czy „Kochaj siebie”.

KIEŁBASA PRADZIADA to produkt premium, wykonany z wysokiej jakości składników, w skład którego wchodzi mięso szynki wieprzowej, wątróbka i wołowina zmieszane z przyprawami.